photocontest

Registrace soutěžících a nahrávání fotografií do soutěže

Vkládání soutěžních fotografií do letošního ročníku je již ukončeno. Těšíme se na vítěze a další krásné fotografie v dalším ročníku!

Zde se můžeš zaregistrovat a přihlásit do soutěže. Nezapomeň, že se ale musí nejdřív zaregistrovat tvoje škola, aby byla vidět ve výběru škol při vkládání fotografií. Pokud svojí školu při vkládání fotografií nevidíš, popros vyučujícího, který má soutěž ve Vaší škole na starosti, ať školu zaregistruje pomocí registračního formuláře na stránce REGISTRACE ŠKOLY.

Registrace

Přihlášení

Password successfully changed

Tvůj e-mail pro zaslání odkazu na změnu hesla

E-mail pro změnu hesla byl odeslán

Nahrávání fotografií

Fotografie nahrávej postupně. U každé uveď její název, popis a čím byla pořízena. Další fotografie nahraješ tak, že klikneš na ikonu vlevo nahoře v okně „MOJE FOTOGRAFIE“ (nebo aktualizuj celé okno prohlížeče – na počítači stisknutím klávesy F5). Další informace a popis soutěžních kategorií nalezneš zde.

Velikost nahrávané fotografie nesmí přesáhnout 2000px na své delší straně.

Nahrané fotografie zde můžeš i mazat, stačí kliknout na křížek vpravo nahoře, když najedeš kurzorem na svou fotografii.

Nezapomeň, že můžeš poslat do soutěže maximálně 3 fotografie do každé kategorie. Tedy můžeš nahrát celkově maximálně 9 fotografií!

Moje fotografie

Je možné, že některým z Vás se zobrazují fotografie v galerii po nahrání ořízlé. Nenahrávejte zbytečně své fotografie znovu. Na serveru jsou fotografie celé a porota k nim bude mít při hodnocení přístup. Děkujeme.