Nejrozsáhlejší vzdělávací projekt v oblasti digitální fotografie pro studenty a pedagogy v ČR

Registrace soutěžících a nahrávání fotografií do soutěže

Zde se můžeš zaregistrovat a přihlásit do soutěže. Nezapomeň, že se ale musí nejdřív zaregistrovat tvoje škola, aby byla vidět ve výběru škol při vkládání fotografií. Pokud svojí školu při vkládání fotografií nevidíš, popros vyučujícího, který má soutěž ve Vaší škole na starosti, ať školu zaregistruje pomocí registračního formuláře na stránce REGISTRACE ŠKOLY.

Registrace

PřihlášeníTvůj e-mail pro zaslání odkazu na změnu hesla

E-mail pro změnu hesla byl odeslán

Nahrávání fotografií

Fotografie nahrávej postupně. U každé uveď její název, popis a čím byla pořízena. Další fotografie nahraješ tak, že klikneš na ikonu vlevo nahoře v okně „MOJE FOTOGRAFIE“ (nebo aktualizuj celé okno prohlížeče – na počítači stisknutím klávesy F5). Další informace a popis soutěžních kategorií nalezneš zde.

Povolené formáty jsou JPG a PNG. Velkost nahrávané fotografie nesmí být větší než 2MB a velikost nahrávané fotografie nesmí přesáhnout 2000px na své delší straně.

Nahrané fotografie zde můžeš i mazat, stačí kliknout na křížek vpravo nahoře, když najedeš kurzorem na svou fotografii.

Nezapomeň, že můžeš do soutěže poslat maximálně 3 fotografie do každé soutěžní kategorie. Celkově tedy maximálně 9 fotografií!

No entries found

Zatím zde nemáš žádné nahrané fotografie

Photo contest ist over
Photo contest ist over
  
  
  
  
Moje fotografie

Je možné, že některým z Vás se zde zobrazují fotografie po nahrání ořízlé. Nenahrávejte je zbytečně znovu. Na serveru jsou fotografie celé a porota k nim bude mít při hodnocení přístup.

You have to be registered and logged in to see the gallery.

  
    

Vkládání fotografií je možné jen v termínu soutěže viz. PHOTOCONTEST.