feed-image Položky kanálu

Vyhlášení vítězů 9. ročníku soutěže PHOTOCONTEST - tisková zpráva

Soutěž v digitální fotografii PHOTOCONTEST je součástí rozsáhlého vzdělávacího projektu PHOTOBASE určeného studentům středních škol a žákům 2. stupně základních škol celé České republiky.

PHOTOBASE, jehož organizátorem je Gymnázium Oty Pavla v Praze 5, zahrnuje celorepublikovou fotografickou soutěž PHOTOCONTEST a letní školu fotografování PHOTOCAMP ve spolupráci s firmou Nikon.

Projekt probíhá pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy.

Letošního ročníku se účastnilo 353 studentů ze 41 škol celé České republiky. Vzhledem k epidemické situaci, kdy nebyly na školách otevřeny fotografické kroužky a probíhala převážně on-line výuka, je to vynikající počet. Odborná porota ohodnotila 1074 soutěžních fotografií (290 ZŠ a 784 SŠ) a pracovala v tomto složení: Ivan Látal, Jan Neubert, Ivan Bárta, Milan Hospodka, Adolf Zika, Pavlína Krupová a Zdeňka Veselá.

 

Výstava nejlepších fotografií 9. ročníku soutěže PHOTOCONTEST se vzhledem k epidemické situaci letos neuskuteční. Vyhodnocení a on-line výstava soutěže proběhne na stránkách http://photobase.cz/

RNDr. Jana Hrkalová, ředitelka Gymnázia Oty Pavla

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pokračovat na článek...

Galerie vítězných fotografií 9. ročníku soutěže PHOTOCONTEST

V tomto článku naleznete galerii vítěžných fotografií 9. ročníku soutěže PHOTOCONTEST. Přehledné výsledky tohoto ročníku fotografické soutěže pak neleznete v tiskové zprávě.

Pokračovat na článek...